Niezmiernie miło jest poinformować,że Świdnicki Oddział ZS jest pod oficjalnym patronatem zespołu specjalistów instruktorów Grzegorza „Cichego” Mikołajczyka.Nie ukrywamy,że jest to niesamowity zaszczyt dla całego Związku Strzeleckiego,przed którym otwiera się droga do profesjonalnych kursów i szkoleń z zakresu:

I – SZKOLENIA STRZELECKIE”

II – SZKOLENIA TAKTYCZNE – „CZARNA TAKTYKA” „ZIELONA TAKTYKA”

III – SZKOLENIA TAKTYCZNE – „CZERWONA TAKTYKA”

IV – WALKA WRĘCZ W SYSTEMIE STREET BOXING

V – SZKOLENIA Z ZAKRESU PSYCHOLOGII

VI – KURS SPADOCHRONOWY

Pragniemy złożyć podziękowania dla druż. ZS Łukasza Paradzieja i pchor. ZS Stefana Chałata za trud i wkład włożony w doprowadzeniu do tej współpracy. Specjalne podziękowania należą się menagerowi zespołu instruktorów Panu Tomaszowi Pawełko.
Cytat ze strony Cichy Fight:

„GORĄCE WIADOMOŚCI”
Uprzejmie pragnę donieść, że od Lipca 2015 roku objęliśmy patronatem oddział jednej z organizacji patriotyczno-obronnej. Mowa tu świdnickim oddziale Strzelca.Pragnąłbym w tej chwili pogratulować postawy oraz życzyć jak największych sukcesów w realizacji postawionych sobie oraz oddziałowi celów. Chodzi mi oczywiście o dwóch osobników wyróżniających się cechami rzadkimi niestety w obecnych czasach (zaangażowanie, bezinteresowność, chęć niesienia pomocy innym, dbanie o prawidłowe wychowanie młodzieży oraz wiele innych …).
Tak więc dziękuję Wam Panowie i chylę czoła, że przysłowiowo Wam się chce to robić mając czasami TAKIE KŁODY pod nogami. Chodzi o kadrę dowodzącą, Panów:
– Łukasz Paradziej
– Stefan Chałat
Pierwsze efekty naszych wspólnych działań już są widoczne. Myślę, że uda się nam pomóc realizować postawione im zadania szybko i skutecznie. Jednocześnie doprowadzając do jak największej profesjonalizacji oddziału wg. naszych wspólnych założeń.

Pozdrawiam i zapraszam Wszystkich
do współpracy z CICHY TEAM