11.07.2015. Związek Strzelecki oddział Świdnica na zaproszenie Pana Zbigniewa Siwaka – zrealizował pokaz dla mieszkańców Bystrzycy Górnej.Po przybyciu na miejsce,zrobiliśmy strzelnicę ASG na której praktycznie wszyscy goście wzięli udział w konkursie strzeleckim.Następnie odbył się nasz pokaz w skład którego wchodziły takie elementy jak:
– szturm budynku z użyciem środków pozoracji walki
– szyki bojowe
– zerwanie kontaktu
– natarcie
– postawy strzeleckie

11745583_896882790379081_1844839072187820042_n

– szturm budynku z użyciem środków pozoracji walki
– szyki bojowe
– zerwanie kontaktu
– natarcie
– postawy strzeleckie

Publiczność wynagrodziła nas oklaskami,a władze Bystrzycy Górnej podziękowali nam za pokaz.Z naszej strony podziękowania kierujemy do Pana Zbigniewa za ugoszczenie naszego oddziału oraz naszemu partnerowi https://www.szeregi.pl/ za dostarczenie nam środków pirotechnicznych.Komendantowi st.sierż.ZS Stefanowi Chałatowi za tłumaczenie pokazu publiczności i sekc.ZS Łukaszowi Paradziejowi za przygotowanie strzelców do pokazu oraz druż.Pawłowi Rodzajowi, st.strz.Aleksandrowi Szafikowi i strz. Grzegorzowi Wajerowi za zabezpieczenie strzelnicy oraz Annie Romanowskiej za zdjęcia.
Pierwszy pokaz przed publicznością był trudnym elementem dla naszych strzelców i pokazał,że w warunkach stresu dużo łatwiej jest popełnić błędy.Dlatego postaramy się częściej robić takie pokazy aby doszlifować technikę i promować Związek Strzelecki.