Kwesta na „Ekshumacje i identyfikacje Żołnierzy Wyklętych” organizowana przez fundacje Niezłomni im. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” w 2016 roku zakończona. Oddział Wrocław jak większość Oddziałów Związku Strzeleckiego włączył się w tą szczytną akcję i równocześnie kwestował we Wrocławiu na Osobowicach, Sępolnie, Grabiszyńskiej oraz w miejscowościach Gryfów Śląski, Oleśnica, Prężyce, Tyniec Mały, Środa Śląska w sumie w zbiórce udział wzięło 19 strzelców i kandydatów na strzelców Związku Strzeleckiego. Dzięki ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy udało się zebrać 3988,72 PLN. Serdecznie im w imieniu fundacji dziękuję. Dodatkowo 15 osobowa wybrana delegacja na czele z sierż. ZS Przemysławem Żachem oddała hołd zapalając znicz dla Orląt.
Komendant Oddziału Wrocław
pchor. ZS Stefan Chałat